22 Haziran 2010 Salı

Kurumsal Kurabiye

Önüm arkam sağım solum kurabiye.... Okulumuzun logosunun ismi Joy..Yıl sonu diploma töreninde her sene geleneksel olarak velilere ikram edilir. Bu sene bu görevi ben üstlendim. Ufak bir farkla, oda poşetli olarak verdik velilerimize. İster saklasınlar, ister evlerine götürsünler diye..

Arkadaşlar inşallah 4 yıl sonra bizde bu mutluluğu yaşayacağız. Ne güzel bir mutluluktur evlatlarımızın sevinçlerini paylaşmak..(Havalardanmıdır bilmem çok duygusalım, beni ağlatacak bir neden çıkıyor bu aralar sıkça)

8 yorum:

celebi74 dedi ki...

eline sağlık

Özlem'in Doğası dedi ki...

Aaaa nasıl yani? Yoksa o şahane Can, bizim öğrencimiz mi oluyor?

Esra Günüşen Ertuğrul dedi ki...

FUNDACIM ELLERİNE SAĞLIK..

Özlem'in Doğası dedi ki...

Fundacım, yolda bi misafirim var.
Onu da senin güzel kurabiyelerinle karşılayacağız inşallah. Aralık gibi kısmetse teyzesi.))
Bu arada Kemerburgaz da çok sevdiğim bir mesai arkadaşım müdür yardımcısı olarak göreve başlıyor. 20 Temmuz dan itibaren orada olacak. Tolga Özdemir ismi. Görüşmelerinizi onunla da yapabilirsiniz.

ZUHAL dedi ki...

Fundacım merhaba.Umarım iyisindir.Ben de hep logolu kurabiye hazırlamak istiyorum.Ama daha olmadı.Çok güzel olmuş kurabiyelerin.Ellerine sağlık.

ZUHAL dedi ki...

Fundacım merhaba.Umarım iyisindir.Ben de hep logolu kurabiye hazırlamak istiyorum.Ama daha olmadı.Çok güzel olmuş kurabiyelerin.Ellerine sağlık.

hobibox dedi ki...

Selamlar canım, ben namı diğer "hobicell"

Bundan sonra;

http://hobibox.blogspot.com/

Adlı blogumdan sizlere seslenicem. Googleın bitmek bilmez sorunları yüzünden, siteme ulaşılamıyordu. Bu yüzden çareyi taşınmakta buldum. 5 aylık sitemde,340 izleyiciyi üzülerek ardımda bıraktım,Umarım yeni evimde beni yanlız bırakmaz, yorum ve ziyaretlerinizi esirgemezsiniz. Şimdiden teşekkür ediyor, kocaman sevgilerimi bırakıyorum.

hobibox (Afet Ergü)

Şehnaz dedi ki...

fundacım yine harikasın......ellerine sağlık tatlım...